Justin Bieber Konseri İçin 5 Ay Önceden Sıraya Girdiler

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’i görmek için Brezilyalı hayranları, mart ayındaki konser için şimdiden sıraya girdiler. Rio’da vereceği konser için 5 ay önceden sıraya girdiler.


Ünlü şarkıcı Justin Bieber’i görmek için Brezilyalı hayranları, mart ayındaki konser için şimdiden sıraya girdiler. Rio’da vereceği konser için 5 ay önceden sıraya girdiler.

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’in Brezilya’daki hayranları ilginç bir olayla gündeme geldi. 130 genç hayranı şimdiden mart ve nisan aylarındaki konserler için çadırlar kurudular. Daha konserlere 5 ay olmasına rağmen şimdiden sıraya girdiler.

jj

YOĞUN İLGİ VAR

Brezilya’daki gazetelerin haberlerine göre; Rio’daki Sambadrome ve Sao Paula’daki konser alanlarının önlerinde çadırlarını kurduklarını görmek mümkün. 25 Ekimde satışa çıkan biletlerin bittiği öğrenildi. Gençlerin bilet almasına rağmen, Justin Bieber’i görmek için şimdiden çadırlar ile bekleyişe geçtiler. Geçtiğimiz haftadan beri Sambadrome’un önünde bekleyen gençlerin nöbetleşe okula gittiği öğrenildi. Çoğunluğu öğrenci olan gençler Justin Bieber’i görmek için çadırlarını boş bırakmıyorlar. Konser gününe kadar burada Justin’i bekleyeceklerini söylediler.

jjj

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir