24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Partneri Kim oldu

Şimdiye kadar rol aldığı projelerdeki oyuncuları titizlikle seçen Kenan İmirzalıoğlu yeni partneri belli oldu. Kenan İmirzalıoğlu’na yeni dizisinde Meryem Uzerli’nin eşlik edeceği iddia edildi.


Şimdiye kadar rol aldığı projelerdeki oyuncuları titizlikle seçen Kenan İmirzalıoğlu yeni partneri belli oldu. Kenan İmirzalıoğlu’na yeni dizisinde Meryem Uzerli’nin eşlik edeceği iddia edildi.

Türkiye’nin en başarılı erkek oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu, Karadayı dizisinden sonra yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Usta oyuncunun yeni dizisine partner için sürpriz bir isme teklif götürüldü. Ay Yapım imzalı yeni projesi ile hayranlarının karsısına çıkacak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun rol arkadaşı için önce Fahriye Evcen ile görüşülmüştü. Fahriye Evcen ile görüşme olumsuz olunca İmirzalıoğlu için Meryem Uzerli ile görüşüldü.

vv

Kenan İmirzalıoğlu Titiz Davranıyor

Kenan İmirzalıoğlu rol arkadaşı konusunda ince eleyip sık dokuyor. Meryem Uzeli’nin başarılı kariyerini bilen İmirzalıoğlu, birlikte rol almaya sıcak baktı. Son dönemlerde sevgilisi Alp Özcan’dan ayrılan Uzerli, kendisi  işe verdi ve gelen bu teklife sıcak bakıyor. Herkesten sır gibi saklanan bu görüşmelerde ise Kenan İmirzalıoğlu ve Meryem Uzerli’nin uyumlu bir ikili olacağı düşünülüyor.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir