Kendall Jenner’ın Verdiği Seksi Pozlara Tepki!

Kardashian- Jenner ailesinin en küçük kızı olan model Kendall Jenner’ın verdiği seksi balerin pozlarına tepki yağdı.


Kardashian- Jenner ailesinin en küçük kızı olan model Kendall Jenner’ın verdiği seksi balerin pozlarına tepki yağdı.

Daha 21 yaşında bir model olan Kendall Jenner verdiği seksi pozlarına tepki geldi. Geçtiğimiz ay Vogue Dergisi’nin İspanya edisyonu için bale konseptli pozlar eşliğinde kameralarından karşına geçmişti. Kendall Jenner’ın verdiği bu pozlar balerinlerin tepkisini aldı. Jenner’ balerinlik mesleğini bir seks objesi olarak kullanmak’ ile suçlandı.

q

TEPKİLERE CEVAP VERDİ

Kendisine gelen tepkilere Jenner “ Kadın balerinlere saygı duyuyorum. Dünyada bu kadar sorun varken benim balerin kıyafetlerimle ilgilenmelerini anlamıyorum. Gelen bu tepkiler benim işimi yapmama engel olmaz” diyerek yanıt verdi.

qq

qqq

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir