26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Kerimcan Durmaz, Estetik Olmadan Önceki Fotoğraflarını Yayınlayanlara Ateş Püskürdü!

Sanal alemin fenomeni denilince ilk akla gelen isim olan, ünlülerin kankası Kerimcan Durmaz, estetik yaptırmadan önceki fotoğraflarını yayınlayanlara ateş püskürdü.


Sanal alemin fenomeni denilince ilk akla gelen isim olan, ünlülerin kankası Kerimcan Durmaz, estetik yaptırmadan önceki fotoğraflarını yayınlayanlara ateş püskürdü.

ker3

 

Sanal alemde paylaştığı videolarla ünlenen, yüz hatlarıyla kadınları bile güzellik konusunda kıskandıran Kerimcan Durmaz’ın estetik yaptırdığı herkesçe biliniyor. Ancak bu konuda takıntılı olan Kerimcan Durmaz, estetik yaptırmadan önceki fotoğraflarını yayınlayanlara ateş püskürdü. 2008 yılında çekilmiş olan fotoğrafları internette yayılmasına köpüren Kerimcan Durmaz, fotoğrafları yayanlar hakkında “Meyve veren ağaç taşlanır, bunları yapanlar benim başarımı, şöhretimi çekemeyenlerin marifeti” şeklinde konuştu.

ker2

2008 YILINDA ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARI BAŞINA BELA OLDU

Bir estetik harikası olmasına rağmen güzelliğiyle özellikle kadınları kendisine hayran bırakan Kerimcan Durmaz’ın dudaklarını, burnunu, çenesini ve dişlerini yaptırdığı biliniyor. Sanal alemde tanındıktan sonra güzelliğine yatırım yapan Kerimcan Durmaz, bunun karşılığını maddi ve manevi olarak almaya devam ediyor. Son olarak, Acun Ilıcalı’yla yemek yerken çektiği videoyu yayınlayan Kerimcan Durmaz, Ilıca’nın TV 8’de yayınlanan “İşte Benim Stilim” programı için yaptığı jürilik teklifini kabul etmişti.

ker

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir