26 Temmuz 2017 , Çarşamba

KISMETSE OLUR’DA 29 EKİM’DE NELER YAŞANACAK?

Kanal D Ekranlarının sevilen ve en çok izlenen evlilik programı olan Kısmetse Olur’da 29 Ekim günü neler yaşanacak? Halk Oylamasının yapılacağı 29 Ekim’deki bölümde kim birinci olacak?


Kanal D Ekranlarının sevilen ve en çok izlenen evlilik programı olan Kısmetse Olur’da 29 Ekim günü neler yaşanacak? Halk Oylamasının yapılacağı 29 Ekim’deki bölümde kim birinci olacak?

Seda Akgül’ün sunduğu Kısmetse Olur’da yarın ki bölümde halk oylamasının heyecanı olacak. 29 Ekim’de saat 23:15’de yayınlanacak olan Kısmetse Olur evinde halk oylamasının yanı sıra, tekrar alevlenen Adnan Didem ilişkisinin son durumu merak ediliyor. Yarın yayınlanacak olan bölümde, izleyicileri büyük sürprizler bekliyor. Adnan ile Didem’in baş başa yedikleri romantik yemekte, Adnan Didem’i affedecek ve sezonun ilk aşkı olan bu ilişki kaldığı yerden devam edecek. Kısmetse Olur’da gelin evinin sert kızlarından olan Gamze, uzun zaman peşinden koşan Metehan’a sıcak bakmaya başlıyor. Metehan ve Gamze’nin yayınlanacak olan yeni bölümdeki sıcak sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.

HALK OYLAMASININ BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

adoKısmetse Olurda herkesin beklediği halk oymasında kim birinci olup 10 bin TL’lik ödülü kazanacak. Hafta içi yaşanan gelişmelerde izleyici kimi birinci seçecek. Kısmetse Olur’da 29 Ekim’de yaşanacaklar izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Gamze’nin Metehan’a sıcak bakması, Adnan’la Didem’in barışması, Gökhan’ın Kübra’yı affetmesi, Semih’in babasının gelin adayı olarak Hazal’ı istememesi gibi gelişmelerde halk hangi çiftti destekleyecek. Kısmetse Olur’da Didem’le arasını düzelten Adnan’ın erkekler evinde birincilik için en güçlü aday konumunda. Kızlar evinde ise geçen haftanın birincisi olan Didem yine birinciliğin en büyük adayı.

ado4

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Zuhal Topal’la Programında Ali’nin Naz Kararı

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Programında Ali’nin kararı gündem oldu. Popüler damat adayı Ali, bir süre aşk yaşadığı Naz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir