21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Kısmetse Olur’da Kral Ve Kraliçe Kim Oldu

Her gün yeni bölümü merakla beklenen, Kısmetse Olur’da Kral ve Kraliçe Kim olacak? Yayınlanan fragmanda Kral Semih Kraliçe ise Ayça oluyor. Ancak Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor.


Her gün yeni bölümü merakla beklenen, Kısmetse Olur’da Kral ve Kraliçe Kim olacak? Yayınlanan fragmanda Kral Semih Kraliçe ise Ayça oluyor. Ancak Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor.

27 Ekim 264. Bölümü ile ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur’da neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Yarın saat 12.45 ekranlara gelecek olan yeni bölüm izleyicileri ekranlara kitlenecek. Ekranlara gelecek olan yeni bölümde, sert tartışmalar, duygusal anlar ve dikkat çekici açıklamalar olacak. Kısmetse Olur’da,  gelinler evinde hangi gelin adayının babası geliyor?

KISMETSE OLUR’DA NELER YAŞANACAK

kismetson-2

Kısmetse Olur’da kral ve kraliçe belli olacak. Damatlar evinden kral Semih olurken, kızlar evinde kraliçenin Ayça olması Hazal’ı sinirlendirecek. Son haftalarda İddia edilen Ayça’nın Semih’e talip olacağı dedikodusu yeniden gündeme gelecektir. Bütün yaşanan bu gelişmelere rağmen, Hazal’la Semih’in ilişkisi hız kesmenden devam edecek. Bu hafta Kısmetse Olur evine Gamze’nin babası geliyor. Gamze’nin babası aklındaki damat adayını açıklayacak. Gamze erkekler evinden Aykut ve Şahin’e çok sert çıkacaktır. Ayça’nın kırmızı odaya Gökhan’ı çağırması sonuç vermeyecektir. Sonunda Gökhan ile Kübra barışarak, aşklarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir.

kismetson

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir