24 Temmuz 2017 , Pazartesi

MURAT BOZ’LA ASLI ENVER AİLE SAADETİNDE

Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver önceki gün, Murat Boz’un basının doğum gününde aile saadeti yaşadı. Murat Boz’un, babası Cafer Boz’un yaş günü dolayısıyla Boz ailesi ile yakınlaşma imkanı buldu.


Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver önceki gün, Murat Boz’un basının doğum gününde aile saadeti yaşadı. Murat Boz’un,  babası Cafer Boz’un yaş günü dolayısıyla Boz ailesi ile yakınlaşma imkanı buldu.

Yıldız şarkıcı Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver, Boz ailesi ile aile saadetinde idi. Aslı Enver ilk kez sevgilisinin ailesi ile bu kadar yakınlaşma imkanı buldu. Gelen haberlere göre Murat Boz’la evlilik yolunda olan Aslı Enver’e zor sorular yöneltildi. Aile saadeti yaşayan çift Kuruçeşme Marina Balık’ta yemek yiyip 3 saat sonra mekandan ayrıldılar.

MEKANDAN EL ELE ÇIKTILAR

boz2Mekandan ilk çıkan popçu Murat Boz’un ailesi oldu. Anne ve babasının ardından Aslı Enver’le el ele çıkan Murat Boz basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Murat Boz’a ilk yönetilen soru” Babanıza ne hediye aldınız?” sorusu üzerine ünlü sanatçı ”Alınan hediyeler sürprizdir ve söylenmez” dedi. Aslı Enver’e ilk yönetilen soru ise “Cafer Bey’e amca mı diyorsunuz? Yoksa baba mı?” sorusu üzerine Aslı Enver, ”Beni çok fazla sıkıştırıyorsunuz” diyerek gülümsedi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir