26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Nur Yerlitaş’ın Unutamadığı Adam

Bu konuda oldukça sıkıştırılan Nur Yerlitaş sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve unutamadığı aşkının kim olduğunu açıkladı.


Bu konuda oldukça sıkıştırılan Nur Yerlitaş sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve unutamadığı aşkının kim olduğunu açıkladı.

 

NUR YERLİTAŞ SONUNDA PES ETTİ

Jüri üyeliğini paylaştığı arkadaşları, Öykü Serter, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun ısrarlarına daha fazla karşı koyamayan Nur Yerlitaş unutamadığı hayatının erkeğini açıkladı. Nur Yerlitaş’ı konuşturmak hiç kolay olmadı. Hayatının sırrı olarak nitelediği adam hakkında bugüne kadar ser verip sır vermeyen Yerlitaş sonunda pes etti.
BENİ HİÇ ANLAMADI

Esrarengiz aşkı Kemal’in İstanbul dışında yaşadığını belirten Nur Yerlitaş, “o tam bir sahil çocuğuydu” dedi. Eski aşkı hakkında önemli ipuçları veren Nur Yerlitaş stüdyodakileri ayrıldıklarına ikna edemedi. Nur Yerlitaş unutamadığı aşkı Kemal’e Orhan Gencebay’ın “Beni biraZ anlasaydın” şarkısıyla göndermede bulundu. Nur Yerlitaş’ın unutamadığı esrarengiz sevgilisinin kim olduğu merak konusu oldu.

 Cildin Yaşlanmasını Durduran 5 Altın Kural

BENİ TERKETTİ

Jüri koltuğunu paylaştığı arkadaşları Nur Yerlitaş’ın büyük sırrını zorda olsa öğrendi. Adının Kemal olduğunu belirttiği esrarengiz adamın kendisini terk edip gittiğini söyledi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir