24 Temmuz 2017 , Pazartesi

PARAMPARÇA’DA CİHAN CİNAYETİ ÖĞRENİYOR

Pazartesi akşamları Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisi büyük bir ilgi ile izleniyor. Bu haftadaki bölümde Cihan Gürpınar kızı Hazal’ın işlediği cinayeti öğrenecek.


Pazartesi akşamları Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisi büyük bir ilgi ile izleniyor. Bu haftadaki bölümde Cihan Gürpınar kızı Hazal’ın işlediği cinayeti öğrenecek.

Bu aksam 77. Bölümü ile Star TV’de ekrana gelecek dizi de her zamanki gibi heyecanlı anlar yaşanacak. Merakla beklenen konular arasında Cihan’ın,  kızı Hazal’ın eski sevgilisini öldürmesini öğrenmesi ve bunu eski eşi Dilara’ya söylemesi heyecan dolu dakikalar yasatacak. Diziye bu sezon dâhil olan Selma Cihan ile Harun arasındaki dengeleri nasıl değiştirecek?

Cansu Çocuğunu Doğurmak İstiyor!

cansu

Hastalığı ciddi olan ve her geçen gün ilerlemeye devam eden Cansu, bebeğini doğurmakta ısrarlıdır. Cansu’nun ısrarlı olması eşi Deniz’in buna karsı çıkması, bu ikilinin arasında soğuk savaş estirecek. Bebeğini doğurmak isteyen Cansu’ya karsı çıkanlar arasında babası Cihan ve annesi Dilara’da bulunuyor. Nefeslerin tutularak izleneceği 77. Bölüm bu aksam saat 21.00’de Star TV ekranlarında olacak.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir