21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Pınar Altuğ Atacan, Hayranına Patladı!

Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan’la olan fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından yayınladı. Pınar Altuğ Atacan, yayınladığı fotoğrafın altına , eşiyle arasındaki yaş farkını ima eden bir yorum yapan hayranını deyim yerindeyse haşladı.


Pınar altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan’la olan fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından yayınladı. Pınar Altuğ Atacan, yayınladığı fotoğrafın altına , eşiyle arasındaki yaş farkını ima eden bir yorum yapan hayranını deyim yerindeyse haşladı.

pin1

Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan’la olan fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından yayınladı. Fotoğrafa yapılan yorumların çoğu güzel dilakler ve olumlu yorumlardı. Ancak bir yorum vardı ki pes dedirtti! Pınar Altuğ Atacan, yayınladığı fotoğrafın altına , son derece laubali bir üslupla, eşi ile  arasındaki yaş farkını ima eden hayranını deyim yerindeyse haşladı.

 

ÇILDIRTAN YORUM

Pınar Altuğ takipçisinin, ‘Bu çocuk ne zaman büyüdü, annesiyle resim de çektirirmiş’ şeklinde yaptığı yorum adeta çıldırdı!

pin2

ALTUĞ’DAN SERT CEVAP

Bu yoruma oldukça sinirlenen Pınar Altuğ Atacan takipçisine açtı ağzını yumdu gözünü! Altuğ, ‘Kocam, çocuğumun babası hakkındaki bu iğrenç yorumu yapıp bir de kendini erkeğim diye, hatta insanım diye adlandırıyorsun! Zaten ancak aramızdaki yaş farkı hakkında yorum yapabilirsin’ şeklinde cevap verdi. Pınar Altuğ Atacan’ın diğer takipçileri de yorum yazana tepki gösterirken, Çifte destek mesajı sağanağı yaşandı.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir