27 Temmuz 2017 , Perşembe

POYRAZ KARAYEL 65. BÖLÜMDE SALDIRI!

Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Poyraz Karayel seyircinin karısına çıkıyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan dizide, büyük patlama sonucu İsa ağır yaralanıyor. Merakla beklenen İsa yaşayacak mı?


Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Poyraz Karayel seyircinin karısına çıkıyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan dizide, büyük patlama sonucu İsa ağır yaralanıyor. Merakla beklenen İsa yaşayacak mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar yer alıyor. Poyraz Karayel bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Çarşamba günlerinin en beğenilen dizilerinden olan Poyraz Karayel’de yine heyecanlı anlar yaşanacak. Son bölümde Poyraz’ın ortaya çıkışı Ayşegül’ü şoke etti. Poyraz ise Ayşegül’ün evlendiğini görünce büyük hayal kırıklığına uğradı

bölümde Yaşanacaklardan Bazıları

pyraz2

 

Yeni bölümde Poyraz ve Sinan’ın yanında meydana gelen patlamada, İsa yaşayacak mı? Patlama sonrasında Poyraz hemen İsa’yı hastaneye götürür. Hastanede, İsa’nın annesi ile konuşan Poyraz; Ümran Hanım’a İsa ile ilgili olumlu bir haber veremez. İstediği haberi alamayan Ümran Hanım’ın Poyraz’a sarılma anı, 65. Bölümün en duygusal anlarını izleyicilerle buluşturacak. Ayşegül’ün evlenmesi ile hayal kırıklığı ve üzüntü yasayan Poyraz, istihbaratın verdiği görevi yapmamak için direnir. Bölümün sonunda ise izleyiciyi büyük bir gelişme bekliyor. Ayşegül çınarla konuşur ve Çınar’a gitmek istediğini söyler. Bütün bu gelişmeler bu aksam saat 20.00’de Kanal D’de.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir