24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Rihanna Sütyensiz Yakalandı

Dünyaca ünlü sarkıcı ve sinema oyuncusu Rihanna, rol alacağı yeni filmi Oceans Eight filminin setinde sütyensiz yakalandı.


Dünyaca ünlü sarkıcı ve sinema oyuncusu Rihanna, rol alacağı yeni filmi Oceans Eight filminin setinde sütyensiz yakalandı.

Amerika New York’ta şarkıcı Rihanna magazin muhabirlerine fena yakalandı. 28 yaşındaki Ünlü şarkıcı, rol alacağı Oceans Eleven filminin devamı olan Oceans Eight setinde sütyensiz görüntülendi. Ünlü oyuncu Rihanna, film setinde giydiği koyu yeşil renk kazağının altına süyten giymediği için meme uçlarını saklayamadı. Barbadoslı olan ünlü şarkıcı ayrıca terlik ve çorap giydiği görüldü. Bu gündeme moda faciası olarak yansıdı.

aaa

Rihanna Artık Dizi Ve Filmlerde Yer Alacak

Artık dizi ve filmlerde rol alacağını belırten Rihanna’ya Oceans Eight filminde, Sandra Bulolck, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Dakota Fannig gibi ünlü isimler eşlik edecek.

aaaa

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir