26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Sabri Sarıoğlu’na, Eşi Yağmur’dan Büyük Jest

Yağmur Sarıoğlu bacağına eşinin adını dövme yaptırdı. Fransızca olarak ‘Sabri’ye Aşık’ yazdıran, Yağmur Sarıoğlu’nun baldırına yazdırdığı yeni dövmesi, magazincilerin gözünden kaçmadı.


Yağmur Sarıoğlu bacağına eşinin adını dövme yaptırdı. Fransızca olarak ‘Sabri’ye Aşık’ yazdıran, Yağmur Sarıoğlu’nun baldırına yazdırdığı yeni dövmesi, magazincilerin gözünden kaçmadı.

yag5

Yağmur Sarıoğlu bacağına eşinin adını dövme yaptırdı. Fransızca olarak ‘Sabri’ye Aşık’ yazdıran, Yağmur Sarıoğlu’nun baldırına yazdırdığı yeni dövmesi, magazincilerin gözünden kaçmadı. Yağmur Sarıoğlu kocası, Galatasaray’ın emektar kaptanı Sabri Sarıoğlu’na olan aşkını, adını bacağının üst kısmına dövme yaptırarak gösterdi.

yag4

YİNE KERİMCAN DURMAZ’LA GEZMELERDE

Kendisi pilot olan Yağmur Sarıoğlu, yakın arkadaşı sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la İstinye’deki AVM’de görüntülendi. Saat modellerini inceleyen ikili, istedikleri gibi bir saat modeli bulamadan mağazadan ayrılmak durumunda kaldı. AVM’den ayrılırken görüntülenen Yağmur Sarıoğlu şık giyim tarzıyla ilgi çekti. Kartal desenli bluzu ve süper minisinin uyumu muhabirlerden de tam not aldı. İkili, Yağmur Sarıoğlu’nun 1 milyon $ değerindeki Lamborghini marka spor arabasıyla AVM’den ayrıldı.

yag3

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir