27 Temmuz 2017 , Perşembe

Şarkıcı Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan, İzdivaç Programına Katıldı!

Şarkıcı Emrah’ın, yıllarca reddettiği, sonradan mahkeme kararyla resmi olarak tanımak zorunda kaldığı ancak manevi olarak kabul etmediği, evlilik dışı olan oğlu Tayfun Erdoğan, Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın hazırlayıp sunduğu “Evleceksen Gel” izdivaç programına katıldı.


Küçük Emrah adıyla bilinen şarkıcı Emrah’ın geçtiğimiz aylarda bir oğlu olmuş, ve oğluyla birlikte çektirdiği fotoğrafı magazin basınına para karşılığı sattığı söylentileri konuşulmuştu. Emrah şimdide, uzun süre reddettikten sonra mahkeme zoruyla resmi olarak kabul ettiği, ancak manevi olarak kabul etmediği evlilik dışı doğan bir diğer oğlu Tayfun Erdoğan’la gündemde.

12

TAYFUN ERDOĞAN İZDİVAÇ PROGRAMINA KATILDI

Tayfun Erdoğan, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın hazırlayıp sunduğu Show TV ekranlarında yayınlanan “Evleneceksen Gel” isimli izdivaç programına katıldı. Tayfun Erdoğan, kendine uygun bir eş bulmak umuduyla yarışmada şansını deneyecek. Tayfun Erdoğan daha önce de diğer evlilik programlarında şansını denemişti.

123

BABASI EMRAH NE TEPKİ VERECEK?

Ara ara babasına olan kırgınlığını, babasız büyümenin iç dünyasında açtığı yaraları dile getiren Tayfun Erdoğan hakkında, “babası Emrah ne tepki verecek?” sorusu cevabını bekliyor.

1

İLK TALİBİ SELCAN HANIM

Tayfun Erdoğan’ın “Evleneceksen Gel” programındaki ilk talibi Selcan Hanım oldu. 19 yaşında olan Selcan Hanım İstanbul’da yaşıyor. Mesleği makyözlük olan Selcan Hanım, Tayfun Erdoğan’ın en çok hikayesinden etkilendiğini dile getirdi

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir