22 Ağustos 2017 , Salı

Şener Şen İçerde Dizisinde Gelecek Bölümlerde Boy Gösterebilir

Show Tv ekranlarında yayınlandığı günden bugüne çok fazla konuşuldu. En son tartışma ise Şener Şen’in Akın Işık karakteri ile dizide olacağı idi. Şener Şen İçerde dizisinde Akın Işık karakterini canlandıracak mı?


Show Tv ekranlarında yayınlandığı günden bugüne çok fazla konuşuldu. En son tartışma ise Şener Şen’in Akın Işık karakteri ile dizide olacağı idi. Şener Şen İçerde dizisinde Akın Işık karakterini canlandıracak mı? Son bölümde beklenen olmadı. Şener Şen İçerde Dizisinde Gelecek Bölümlerde Boy Gösterebilir.

 

Günlerdir konuşulan İçerde dizisinde Şener Şen’in de rol alacağı dedikodusu sonunda açıklığa kavuştu. İçerde Akın Işık karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Seyircilerin beklediği gibi Şener Şen olmadı.

İçerde dizisinde Şener Şen rol alacağı iddiaları dizinin güzel oyuncusu Gözde Kansu tarafından sosyal medyada ima edilmişti. Ardından İçerde hayranları Akın Işık karakterine Şener Şen hayat verecek dedikodusuna başladı. Dedikodular ta ki İçerde dizisinin beşinci bölümü yayınlanıncaya kadar sürdü.

Geçtiğimiz pazartesi yayınlanan İçerde 5.bölümde Akın Işık karakterini Ercan Kesal’ın canlandırdığı görüldü. Seyircilerin beklediği Şener Şen dizide rol almadı. İlerleyen günlerde Şener Şen’in başka bir rol ile dizide olması, belki de dizinin başrol oyuncularından Gözde Kansu’nun anlatmak istediği olabilir. Dizinin diğer bölümlerinde kimlerin dizide rol alacağı dizinin heyecanı kadar insanları sarmış durumda.

 

Hakkında admin

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir