O Ses Türkiye Acun Ilıcalı: “İki Elinizle Bir Düğmeye Basamadınız”

TV 8’in fenomen programı O Ses Türkiye’ye katılabilmek için İran’dan kalkıp gelen Saeid Dastranj performansıyla büyük beğeni topladı.


TV 8’in fenomen programı O Ses Türkiye’ye katılabilmek için İran’dan kalkıp gelen Saeid Dastranj performansıyla büyük beğeni topladı.

O Ses Türkiye’de yarışabimek için İran’dan kalkıp gelen Saeid Dastranj performansını sergiledi. “Araftayım” şarkısını seslendirmeyi tercih eden Saeid Dastranj muhteşem performansıyla jüri ve izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

 

GÖKHAN&HAKAN DÜĞMEYE BASMAYI BAŞARAMADILAR

Saeid DastranjIn güzel performansına jüri üyelerinden Hadise ve Murat Boz butona basarak döndüler ve bu yeteneği kaçırmak istemediler. Ancak Saeid DastranjI çok beğenmelerine rağmen dönmeyi başaramayan jüri üyeleri de vardı. Athena Gökhan&Hakan ikilisi butona basmak istedikleri halde basamadılar.

 

ACUN ESPİRİYİ PATLATTI

Yarışamada en çok Gökhan’la birbirlerine takılan Acun Ilıcalı, Gökhan&Hakan ikilisinin bu arızasını kaçırmadı ve espiriyi patlattı. Ilıcalı, “İki adam bir düğmeye basamadınız ya…” diyerek salonu kahkahaya boğdu.

 

SAEİD DASTRANJ MURAT BOZ’U TERCİH ETTİ.

İran’lı Saeid Dastranj’ın performansı sonrası Hadise ve Murat Boz dönüş yaptı. Hadise ve Murat Boz arasında gidip gelen Saeid Dastranj, tercihini Murat Boz’dan yana kullandı.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir