22 Ağustos 2017 , Salı

Trump’a Bir Taciz İddiası da Salma Hayek’ten Geldi

Trump geçtiğimiz günlerde Lindsay Lohan hakkında pek de edepli olmayan sözler söylediği ses kayıtlarının ortaya çıkması üzerine oldukça tepki toplamıştı. Kaset haberinin sonrasında ise Trump’a yöneltilen taciz suçlamalarının ardı arkası kesilmedi. Trump’a bir taciz iddiası da ünlü oyuncu Salma Hayek’ten geldi.


Trump, geçtiğimiz günlerde Lindsay Lohan hakkında pek de edepli olmayan sözler söylediği ses kayıtlarının ortaya çıkması üzerine oldukça tepki toplamıştı. Kaset haberinin sonrasında ise Trump’a yöneltilen taciz suçlamalarının ardı arkası kesilmedi. Trump’a bir taciz iddiası da ünlü oyuncu Salma Hayek’ten geldi.

Başkanlık seçimlerine çok az bir zaman kalmışken Trump’ın adı her geçen gün başka bir skandalla anılıyor. Cumhuriyetçilerin adayı olan Donald Trump’ın şansı Demokratların kadın adayı Hillary Clinton karşısında giderek azalıyor gibi görünüyor.

salma-hayekGüzel yıldız Salma Hayek; kendime yapılanlardan yola çıkarak Trump hakkındaki suçlamaların yersiz olmadığına inanıyorum, dedi. Tacize uğradığı zamanlar bu kadar ünlü olmadığını ifade ederek olayı anlatmaya devam eden Hayek sözlerini şöyle sürdürdü: Trump ile tanıştığımız zaman bir sevgilim vardı. Trump ise sevgilimle arkadaş olmaya çalıştı. Numaramı da ondan elde etti. Bir çok kere benimle buluşmak için mesaj attı. Sevgilim olmasa bile seninle görüşmem dememe rağmen Trump mesajlardan vazgeçmedi. Hatta basına benim hakkımda tam tersi bilgiler verdi. Onunla görüşmek istediğimi fakat yeterince uzun olmadığım için benimle görüşmek istemediğini söyledi. Tüm bunlara rağmen anlattıkları basında yer aldıktan sonra bile beni aramaya devam etti. Böylece, Trump’ın tarafından yapıldığı iddia edilen tacizlere bir yenisini daha eklenmiş oldu.

Trump kaset olayından sonra özür dilemişti. Diğer taciz iddialarını ise reddederek komploya kurban edilmek istendiğini ifade etmişti. Şimdi ise Trump’ın bu iddialara nasıl yanıt vereceği merak konusu.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir