TUBA BÜYÜKÜSTÜN BOŞANIYOR

Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak’tan boşanacağı söylentileri yeniden alevlendi. Bu söylentileri Tuba Büyüküstün de Onur Saylak da yalanlamadı. Tuba Büyüküstün yeni ev arayışlarına başladı bile.


Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak’tan boşanacağı söylentileri yeniden alevlendi. Bu söylentileri Tuba Büyüküstün de Onur Saylak da yalanlamadı. Tuba Büyüküstün yeni ev arayışlarına başladı bile.

 

Tuba Büyüküstün bu sezonun iddialı yapımlarından olan Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara dönüş yapmıştı. Cesur ve Güzel dizisinde canlandırdığı “Sühan” karakteriyle yine büyük beğeni topladı.

tu1

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 2007 yılında Kanal D’de yayınlanan “ASİ” dizisi setinde tanışmış ve bu tanışıklık aşka dönüşmüştü. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti Tuba Büyüküstün’ün hamile kalması üzerine bu ilişkiyi apar topar 28 Temmuz 2011’de nikah masasına taşımıştı. Tuba Büyüküstün, 19 Ocak 2012 tarihinde Toprak ve Maya adlarını verdikleri ikiz kızlarını Dünyaya getirdi.

 

TUBA BÜYÜKÜSTÜN EV ARIYOR

Tuba Büyüküstün İstanbul’un kalabalığında uzak kalmayı seven bir yapıya sahip olduğu biliniyor. Uzun zamandır hem sakin hem de İstanbul’a yakın bir villa arıyor. Bu yatırım içinde Kara Para Aşk dizisinin çekimlerinin yapıldığı Sapanca’da karar kıldı. Dizinin çekimleri sırasında Sapanca’yı çok beğenen Tuba Büyüküstün bir süredir bu çevreden istediği gibi bir ev bakıyor.

tu2

 

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ONUR SAYLAK BOŞANIYOR MU?

Tuba Büyüküsütün’ün ev arayışları yaklaşık 1 senedir ara ara boşanma haberlerinin çıktığı eşi Onur Saylak’tan bu kez kesin boşanıyor yorumlarına neden oldu. Bu söylentiler doğru olup olmadığını öğrenmek isteyen magazin programları ikiliye ulaşmaya çalışıyor. Şu ana kadar her iki tarafta boşanma söylentilerini yalanlamış değil.

Cildin Yaşlanmasını Durduran 5 Altın Kural Haberi için Tıklayınız

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir