26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Tuğba Özay’ın, Çıplak “Günaydın” Pozu Olay Oldu!

Sosyal medyanın en bilinen ünlülerinden Tuğba Özay verdiği pozlarla konuşulmaya devam ediyor. Son olarak sabah uyanır uyanmaz çektiği Selfie’yi takipçileriyle paylaşan Tuğba Özay’ın çıplak olması, onu sosyal medya gündeminin zirvesine taşıdı.


22

GÜNAYDIN POZU OLAY OLDU!

Neredeyse hergün Instagram’dan paylaştığı resimler, videolar ve yazılarla takipçilerine gün içinde moral dopingi yapmaya çalışan Tuğba Özay bu kez dopingi biraz fazla kaçırdı. Son olarak sabah uyanır uyanmaz yatakta paylaştığı “Günaydın” pozu Tuğba Özay’ı gündemin zirvesine fırlattı.

21

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Işıl Reçber, “Cadılar Bayramı Kutlamak Saçmalık!”

Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen eski manken şimdilerin yazar ve oyuncusu Tuğba Özay, bunun sırrını yaşam enerjisine bağlıyor. Son olarak TV 8’de Acun Ilıca’nın hazırlayıp sunduğu fenomen yarışma programı Survivor’a katılmıştı. Tuğba Özay yarışmadaki açlıkla olan mücadelesi, yarışmalardaki hırsı ve arkadaşlarıyla olan kavgalarıyla popülaritesini top noktaya taşımıştı.

24

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir