21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Vine Kapanıyor!

Sosyal medyanın devlerinden olan Twitter’ın 2013 Ocak ayında Kullanıma sunduğu video uygulaması Vine kapanıyor. Twitter, Vine’ı kapatacağını açıkladı.


Sosyal medyanın devlerinden olan Twitter’ın 2013 Ocak ayında Kullanıma sunduğu video uygulaması Vine kapanıyor. Twitter, Vine’ı kapatacağını açıkladı.

Sosyal medya devlerinden Twitter 6 saniyelik video yükleme uygulaması olan Vine’ı kapatacağını açıklayarak tekno dünyayı ve sosyal medya kullanıcılarını şoke etti. Birçok dilde hizmet veren Vine, büyün Dünya genelinde ve Türkiye’de günlük hayatta sık sık kullanılan bir uygulama idi.

VİNE’DEKİ VİDEOLAR NE OLACAK?

vinYapılan açıklamada uygulamanın şu ana kadar çekilen bütün videolara şimdilik izin verileceği ifade edildi. Meduim’da yayınladığı bir blog ile kararı açıklayan şirket;” Web sitesi ya da çektiğiniz bütün Vine’lar şimdilik hiçbir yere gitmiyor. Onlara değer veriyoruz ve bu süreci doğru bir sistemle yürüteceğiz. Eskisi gibi Vine’larınızı indirebileceksiniz. Belli bir süre Vine’nı açık tutacağız çünkü Vine’lara ulaşabilmenizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bir değişiklik olduğunda haberdar olacaksınız.” Açıklamaların sonunda Vİne, Twitter hesabından paylaştığı son mesajına “Bir ışık bırakın” iletisini düştü.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir