Zuhal Topal’la Da Gelin Adayı Canlı Yayında Bayıldı

Her gün bir skandalın yaşandığı evlilik programlarında, gelin adayı Deniz bayıldı. Star TV’de ekrana gelen Zuhal Topal’la da, gelin adayı Deniz canlı yayında bayıldı.


Her gün bir skandalın yaşandığı evlilik programlarında, gelin adayı Deniz bayıldı. Star TV’de ekrana gelen Zuhal Topal’la da, gelin adayı Deniz canlı yayında bayıldı.

Sunucu Zuhal Topal ve izleyicilerin şoke olduğu olayda, gelin adayı Deniz önce ağladı sonra bayılarak herkesi şoke etti. İzdivaç programına kendisinden büyük damat adayı Şendoğan beye talip çıkan Deniz, önce talibine çiçek yolladı ve sonra yanına çağırdı. Aldığı olumsuz cevap karısında dayanamayan gelin adayı bir anda bayıldı.

BAYILAN GELİN ADAYI NEDENİNİ AÇIKLADI:

deniz2

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına gelen gelin adayı açıkladı:” Canım sıkkın, moralin çok bozuk. Programa geldiğimde de Şendoğan Bey’de yoktu bende büyük bir boşluğa düştüm. Kendisine hayranım ve kendisini çok seviyorum, o burada olmayınca kendimi çok yalnız hissediyorum. Özel sıkıntıların var, Şendoğan Bey’i yanıma çağırıyorum” açıklamalarında bulundu. Aldığı olumsuz cevaba üzülen gelin adayı canlı yayında bayıldı. Bayılma anında program sunucusu Zuhal Topal, korkusunu ve şaşkınlığını gizlemeyedi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir