23 Temmuz 2017 , Pazar

Zuhal Topal’la da Naz’a Bakü’den Talip Geldi

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la da dün yine gündem olacak gelişmeler yaşandı. Naz’a Bakü’den yeni talip geldi.


Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la da dün yine gündem olacak gelişmeler yaşandı. Naz’a Bakü’den yeni talip geldi.

Star TV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Zuhal Topal’la, dün yayınlanan bölümünde şaşırtıcı ve heyecanlı anlar yaşandı. Son zamanların popüler gelin adaylarından olan Naz’a Bakü’den talip geldi. Bakü’den gelen Ali, Naz’a talip çıktı. Naz’ın yeni talibi Ali yakışıklığı ile dikkatleri çekti.

Zuhal Topal’la da Alinin stüdyoya çıkması sonrasında yer yerinden oynadı. Tüm locadaki adaylar uzun süre alkışladı. Yaşanana bu gelişmelerden sonra Naz heyecanını gizleyemedi. İkili sohbet ettikten sonra sıra paravanın açılmasına geldi. Paravanın açılması ile birlikte, karşı karşıya gelen Naz ile Ali’nin birbirlerine bakışmaları dikkatlerden kaçmadı. Talibini çok beğenen Naz, önce kararının olumsuz olduğunu söyledi. Daha sonra şaka yaptığını açıklayan gelin adayı talibi ile çaya çıktı.

BAHA İLE NİŞANLANMIŞTI

Zuhal Topal’la programında son ayların en çok izlenen ikilisi Naz ile Baha olmuştu. Bir dargın bir barışık olan Baha ile Naz sonunda nişanlanmışlardı. Her Gün tartışan ikilinin nişanları da kısa sürmüş ve Baha ile Naz ayrılmıştı. İkili adayda yola yeni taliplerini bekleyerek devam edeceğini açıklamışlardı. Böylelikle aylar süren görüşme son bulmuştu.

NAZ İLE ALİ’NİN BULUŞMA ANLARI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Yorum

  1. Naz bu güzel talibi kaçirma cok kibar baha yla nişan olduysan oldu bitti zaten çocuğun var seni kabul etti nişani atmani da kabul eder dinleme kimseyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir