27 Temmuz 2017 , Perşembe

Zuhal Topal’la Programında Ali’nin Naz Kararı

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Programında Ali’nin kararı gündem oldu. Popüler damat adayı Ali, bir süre aşk yaşadığı Naz ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Programında Ali’nin kararı gündem oldu. Popüler damat adayı Ali, bir süre aşk yaşadığı Naz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Star TV ekranlarının sevilen ve beğenilen izdivaç programı Zuhal Topal’la da damat adayı Ali’nin açıklamaları çok ses getirdi. Yakışıklı damat adayı geçtiğimiz hafta talibi Gamze’ye sanş vermesi üzerine Naz ağlayarak programı terk etmişti.

Naz’ın canlı yayından ayrılmak istediğini duyan Ali, ne yapacağını bilemedi. Damat adayı talibi Gamze’ye karşı bir şey hissetmediğini açıkladı. Program sunucu Zuhal Topal’dan söz hakkı isteyen Ali açıklamalarda bulundu. Yanlış anlaşıldığını dile getiren damat adayının açıklamaları bomba etkisi yarattı.

NAZ ARTIK BENİM İÇİN YOK

Damat adayı Ali, Naz’ın ağlaması beni derinden üzdü. Naz’a insan olarak çok üzüldüm. Yaşadığım üzüntüden dolayı Naz’ı defalarca aradım ancak telefonunu açmadı. Daha sonra sosyal medyadan iyi olduğunu gördüm. Programa katıldığım günden bu yana bir kere aşık oldum. Aşık olduğum tek insan ise Naz dedi. Açıklamalarına devam eden Ali, Naz benim için artık yok, o defter benim için kapanmıştır dedi. Yanlış anlaşıldığım için bu konuya açıklık getirmek istedim. Şimdi merak edilen ise popüler damat adayı Ali’nin ne yapacağı oldu.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Seda Sayan Evlilik Programları İçin Emine Erdoğan’ı Aramış

Son günlerde evlilik programlarının durumunun ne olacağı merak konusu oldu. Evlilik programlarının kaldırılması içim binlerce şikayet geliyor. Ancak bu programlar hakkındaki karar henüz açıklanmadı. Evlilik programı sunucularından Seda Sayan, bu durumda ilgili Cumhurbaşkanının eşi emine Erdoğan’ı aramış ve yardım istemiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir