22 Ağustos 2017 , Salı

Arda Kural Yakın Zamanda Geri Dönüyor!


Arda Kural uzun zamandır psikolojik destek almaktaydı. Bazı rahatsızlıkları nedeniyle insanlardan kaçan ve kendine has bir hayat yaşayan Arda Kural, şimdi düşüncelerinden tamamen vazgeçti. Aşırı Kilo alan Kural, yaz boyunca spor yaparak kilolarından da kurtuldu. Şimdi ise yeni İmajına kavuşmayı bekliyor…

 

Arda Kural yemi imajıyla gündeme tekrar gelmeye çalışıyor. Uzun zamandır geçirdiği rahatsızlık ve bazı psikolojik destek almasıyla beraber, insanlardan giderek kopmuştu. Ama şimdi düşüncelerden tamamen uzaklaştığı görülüyor. Arda Kural yakın zamanda yeni imajıyla tekrardan hayranlarının karşısına geçmeye hazırlanıyor. Arda Kural yeni bir İmaj peşinde. Yaz boyunca spor yapan Arda Kural, şimdi ise saç ekimi yaptırıyor. Eski haliyle bayan hayranları tarafından Leonardo’ya benzetilen Arda Kural, uzun saçlarıyla da bir hayli çekici bulunuyordu. Ama sonrasında yaşadığı bir takım rahatsızlıklarıyla beraber, psikolojik destekte almaya başladı. Ama şimdi o eski hallerinden koparak, yeni imajıyla yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

 “ Saç Ektirdi ve Kendini Yeniliyor! “

Arda Kural İstanbul’da saçlarını da ektirerek, yakın zamanda yeni saçlarına kavuşmayı hayal ediyor. Sonrasında ise yeni imajıyla beraber artık ekranlara yeniden dönmeyi bekliyor. Hayranları da Arda Kuralı merakla bekliyor. Çünkü uzun zamandır psikolojik destek alıyordu ve sinir hastalığı nedeniyle de insanlardan sürekli kaçmaktaydı. Ama şimdi yenileniyor.

Hakkında admin

Check Also

Virüslerle İle İlgili Devrim Niteliğindeki Buluş!

İsrail'de yapılan araştırma virüslerle ilgili çok ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı. Araştırma, virüslerin birbirleriyle iletişim kurabildiğini ortaya çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir