27 Temmuz 2017 , Perşembe

2’si Yerli 8 Film Vizyona Giriyor

Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 2’si yerli 8 film vizyona girecek.


Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 2’si yerli 8 film vizyona girecek.

Bu hafta Türkiye’deki sinema salonlarında 2’si yerli toplam 8 film vizyona girecek.

BU DÜNYANIN DIŞINDA

Filmin yönetmeni Peter Chelsom. Filmin kadrosunda Asa Butterfield, Britt Robertson, Carla Gugino, Gary Oldman ve B.D. Wong yer alıyor. Film, Mars’ta doğan bir çocuğun hikayesini anlatıyor.

GÜZEL VE ÇİRKİN

Film, Disney’in canlı çekim, klasik animasyon uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Film, klasik karakterlerle yeniden izleyici ile buluşacak. Film, bir canavar tarafından kaleye hapsedilen genç, güzel ve özgür Belle’nin hikayesini konu alıyor. Filmde, Belle rolünü Emma Watson, canavar rolünü Dan Stevens, yakışıklı ama sığ bir köylü olan Gaston rolünü ise Luke Evans üstleniyor. Belle’nin babası Maurice rolünü ise Oscar ödüllü oyuncu Kevin Kline üstleniyor. Filmde, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Audra McDonald ve Emma Thompson gibi başarılı oyuncular da rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bill Condon oturuyor.

AQUARIUS

Filmin yönetmeni Kleber Mendonca Filho. Filmde; Sonia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos ile Humberto Carrao oynuyor. Senaryosu Kleber Mendonça Filho’ya ait. Film, Cannes Film Festivali’nde yarıştı. Film, altmışında yaşamdan vazgeçmemiş olan Clara adındaki bir kadını ve onun yaşamını anlatıyor.

BEN ÖLMEDEN ÖNCE

Filmde; Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller, Elena Kampouris, Jennifer Beals, Alyssa Lynch ve Kian Lawley oynuyor. Filmin yönetmenliğini Ry Russo Young üstlendi. Film, Lauren Oliver’ın eserinden sinemaya uyarlandı. Film, kendi ölümüyle sonuçlanan günü tekrar tekrar yaşamak durumunda kalan genç bir kızın hikayesini anlatıyor.

YAŞAM KÜRÜ

Filmin yönetmeni, Gore Verbinski. Film, İsviçre Alplerindeki bir iyileştirme merkezinde gerçekleşen gizemli olayları konu ediniyor. Film ABD yapımı dram ve korku karışımı. Filmin kadrosunda; Dane DeHaan, Mia Goth, Jason Isaacs, Celia Imrie ve Adrian Schiller gibi isimler yer alıyor.

TATLIM TATLIM

Filmin yönetmeni Yılmaz Erdoğan. Filmde; Büşra Pekin, Aylin Kontente, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin oynuyor. Film, Erdoğan’ın “Haybeden Gerçeküstü Aşk” adlı tiyatro oyunundan uyarlandı. Film, aynı partide tanışan dört çiftin hikayesini anlatıyor.

KUYU

Filmde; Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman, Neman Asgari ve Olgun Tosun’un yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Serdar Bardakçı üstlendi. Film korku ve gerilim türünde. Film, babasını kaybeden küçük bir çocuğun gizemli bir hikayeye adım atmasını anlatıyor.

KIRMIZI KAPLUMBAĞA

Animasyon filminin yönetmeni Michael Dudok de Wit. Film, denizde geçirdiği kaza sonucu, kendisini kaplumbağaların, yengeçlerin ve kuşların yaşadığı ıssız bir adada bulan adamın hikayesini anlatıyor.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Reis Filmi 3 Mart’ta Vizyonda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan Reis filmini 3 Mart’ta vizyonda olacağı açıklandı. Filmde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıran başrol oyuncusu Reha Beyoğlu, Giresun’da katıldığı söyleşide vizyon tarihini açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir