24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölümünde Yaşananlar

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz dün akşam 16. Bölümü ile ekranlara geldi. Büyük yalanı ortaya çıkan Hayat, kendini affettirmek için elinden geleni yapsa da Murat onu bir türlü affedemiyor. Dizinin asıl bombası ise şüphesiz usta oyuncu Metin Akpınar’ın ‘Karadenizli dede’ rolüyle oyuncu kadrosuna katılmasıydı. Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölümde yaşanan diğer gelişmeler neler?


Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz dün akşam 16. Bölümü ile ekranlara geldi. Büyük yalanı ortaya çıkan Hayat, kendini affettirmek için elinden geleni yapsa da Murat onu bir türlü affedemiyor. Dizinin asıl bombası ise şüphesiz, usta oyuncu Metin Akpınar’ın ‘Karadenizli dede’ rolüyle oyuncu kadrosuna katılmasıydı. Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölümde yaşanan diğer gelişmeler neler?

ask3

Dün akşam yayınlanan 16. Bölümünde heyecan fırtınası kopan ‘Aşk Laftan Anlamaz’da, genç  aşıklar Murat ve Hayat arasındaki sırlar bir bir açığa çıkmaya başladı. Murat, Hayat’a yüzüğü verdi. Hayat artık bu büyük yalanı açıklamak zorundadır. Peki ama nasıl? Tüm olup bitene rağmen birlikteler genç sevgililer, her şeye rağmen mutludurlar, ancak karşılarına yeni bir engel çıkacatır. Haşmet dede…

 

Dizinin 17. Bölüm Fragmanı şimdiye kadar yayınlanmadı.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Yapımcıların Yeni Gözdesi Türkiye

Türkiye; tarihi, doğal zenginlikleri ve kültürel yapısıyla dünyanın en güzel coğrafyalarından biri. Bunu yeni fark eden yabancı film ve belgesel yapımcılarının ilgisi Türkiye'ye yöneldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir