ÇAĞAN IRMAK’IN YENİ FİLMİ ‘BENİM ADIM FERİDUN’ 11 KASIM’DA VİZYONDA

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın ‘Benim Adım Feridun’ adlı yeni filmi 11 Kasım’da gösterime girecek.


Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın ‘Benim Adım Feridun’ adlı yeni filmi 11 Kasım’da gösterime girecek.

Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Benim Adım Feridun’ gelecek cuma vizyonda. Filmin başrollerini ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai Parakcıkoğlu, Büşra Pekin ve Özge Borak paylaşıyor. Filmde Tarık Papuççuoğlu, Suzan Aksoy, Defne Yalnız, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter gibi ünlü isimler de yer alıyor.

bbbbbbbbbBenim Adım Feridun, Mahir Ünsal Eriş’in aynı isimli eserinden uyarlandı. Film de uzun süreli ilişkisinde romantikliği bırakıp tek düzeliğe geçen bir adam sevgilisi tarafından terk edilir. Adam ne kadar uğraşsa da sevgilisini geri kazanamaz. Tesadüfen girdiği bir düğün salonunda, başına gelen ilginç olaylar ve tanıştığı yeni bir kadın, komik ve eğlenceli dakikaları beraberinde getirir.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Yapımcıların Yeni Gözdesi Türkiye

Türkiye; tarihi, doğal zenginlikleri ve kültürel yapısıyla dünyanın en güzel coğrafyalarından biri. Bunu yeni fark eden yabancı film ve belgesel yapımcılarının ilgisi Türkiye'ye yöneldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir