22 Temmuz 2017 , Cumartesi

‘İkimizin Yerine’ Filminden Rekor

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollaerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ adlı film 21 Ekim Cuma günü vizyona girdi. Büyük bir gişe başarısı yakalayan film ilk 3 günde ulaştığı izleyici sayısıyla rekor kırdı. 3 günlük izleyici sayısı 330.000’e ulaşan, film en iyi başlangıç yapan aşk filmi oldu.


Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ adlı film 21 Ekim Cuma günü vizyona girdi. Büyük bir gişe başarısı yakalayan film ilk 3 günde ulaştığı izleyici sayısıyla rekor kırdı. 3 günlük izleyici sayısı 330.000’e ulaşan, film en iyi başlangıç yapan aşk filmi oldu.

KONUSU

Tenha bir kasabada hayatını sürdüren, monotonluktan sıkılan, hayatı anlamaya çalışan Çiçek, ailesinin sınırlarını çizerek, kendisine sunduğu daracık hayatı yaşamak zorunda olan bir genç kızdır. Hayatın sunduğu sorulara cevap  arayan genç kız, kasabaya tayini çıkan öğretmen Doğan karşısına çıkınca hayatı 180 derece değişir. Çiçek ve Doğan arasında bir yasak aşk filizlenmeye başlar. İdealist bir öğretmen olan Doğan, bu yasak aşka karşı koymak ister ancak bu aşk hem Doğan’ı hemde Çiçek’i bir girdap gibi içine çeker. Çiçek ve Doğan’ın hayatları birbirinden çok farklıdır, ancak ikisininde yaraları vardır ve birbirlerinin yaralarına merhem olurlar. İkili dolu dizgin bir aşk yaşarken, bir ailenin de hayatına etki edeceklerdir.

NEJAT İŞLER YENİDEN, SERENAY SARIKAYA İLK KEZ

Sinemaya uzun bir ara veren Nejat İşler yeniden hayranlarıyla buluşuyor. Yeni nesilin en popüler oyuncusu diyebileceğimiz Serenay Sarıkaya ise ilk kez Beyaz Perde ile buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor. Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren, senaryosunu Pınar Bulut’un üstlendiği projede, yönetmenlik koltuğunda Umur Turagay oturuyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda usta oyuncular Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven, Aşk Laftan Anlamaz dizisinden tanıdığımız Merve Çağıran, Gülümse Yeter Dizisiyle tanınan bir yüz olan Aslı Bekiroğlu ve genç nesilin tescilli oyuncusu Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncular da yer alıyor.

İLGİLİ HABERLERİMİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYNIZ

Bir Yılmaz Erdoğan Filmi Olan “Ekşi Elmalar” 28 Ekim’de İzleyiciyle Buluştu

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Yapımcıların Yeni Gözdesi Türkiye

Türkiye; tarihi, doğal zenginlikleri ve kültürel yapısıyla dünyanın en güzel coğrafyalarından biri. Bunu yeni fark eden yabancı film ve belgesel yapımcılarının ilgisi Türkiye'ye yöneldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir