26 Temmuz 2017 , Çarşamba

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE İNTERNET İLE VERİLEN CEVAP

ATV ekranlarında yayınlanan ve genç yaşlı herkesin izlediği severek izlediği Kim Milyoner Olmak İster‘in son bölümünde ‘Dilemma ne demektir’ sorusuna verilen internetli cevap şaşkınlık yarattı.


ATV ekranlarında yayınlanan ve genç yaşlı herkesin izlediği severek izlediği Kim Milyoner Olmak İster‘in son bölümünde ‘Dilemma ne demektir’ sorusuna verilen internetli cevap şaşkınlık yarattı.

Üniversite öğrencisi olan Figen Bayar’ın yarışma anında, kendisine gelen soru günün en çok dikkat çeken olaylarından. Selçuk Yöntem’ in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster ’de en son bölümde Figen Bayar yarışmacı oldu. Kendisine gelen ‘dilemma ne demektir’ soruna telefonla joker hakkını kullandı.

KİM MİLYONER’DE SKANDAL

Yarışmacı Fiden Bayar telefon joker hakkını, üniversite arkadaşı olan Şükrü Duran’ı arayarak kullandı. Figen Bayar heyecanla sorunun cevabını beklerken, soruyu yönelttiği arkadaşı Şükrü Duran’ın bir süre bekledikten sonra cevap verdi. Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Selçuk Yöntem ‘in gözünden kaçmadı. Kendisine verilen 30 saniyelik zamanı internetten sorunun cevabını arayarak geçiren Şükrü Duran’ın doğru şıkkı seçmesiyle, yarışmacı Figen Bayar derin bir nefes aldı. Selçuk Yöntem yaşanan bu olaya alaycı bir tavır takındı.

figen

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir