24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Recep İvedik 5 Vizyon Tarihi Belli Oldu (Fragman)

İzlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin 5.’si nin vizyon tarihi belli oldu. Mizah severlerin dört gözle beklediği Recep İvedik 5’in ilk fragmanı yayınlandı.


Şahan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı ve Recep İvedik karakterini canlandırdığı “Recep İvedik” serisinin 5.’sinin çekimleri bitti. Şahan Gökbakar ilk fragmanı sosyal medya hesabından paylaştı ve kısa sürede görüntülenme rekoru kırdı.

VİZYON TARİHİ 17  ŞUBAT  2017

Şahan Gökbakar büyük ilgi gören serisinin 5. Filmi olan Recep  İvedik 5’in yayın tarihi belli oldu. 17 Şubat 2017’de vizyona gireceğini Şahan Gökbakar kendisi bizzat çektiği bir videoyla açıkladı. Sosyal medya hesabından yayınladığı videosu tık rekoru kırdı.

CEM YILMAZ VE ATA DEMİRER’LE KAPIŞACAK

17  Şubat 2017’de vizyona gireceğini açıklayan Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın ve Ata Demirer’in rakibi oldu. Cem Yılmaz ve Ata Demirer’in filmlerinin tarihi daha önce belli olmuştu. Sürekli kıyas yapılan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın yine rakip oldular. Dolayısıyla Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5’in vizyon tarihini özellikle Cem Yılmaz filmiyle aynı döneme denk getirdiği söylentileri ayyuka çıktı.

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Yapımcıların Yeni Gözdesi Türkiye

Türkiye; tarihi, doğal zenginlikleri ve kültürel yapısıyla dünyanın en güzel coğrafyalarından biri. Bunu yeni fark eden yabancı film ve belgesel yapımcılarının ilgisi Türkiye'ye yöneldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir