22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Canlı Yayında CHP’li Aykut Erdoğdu ile AKP’li Ayhan Oğan Arasında Kavga

CNN Türk’te yayınlanan Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP’li Aykut Erdoğdu ile AKP’li Ayhan Oğan arasında canlı yayında kavda çıktı.


CNN Türk’te yayınlanan Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında CHP’li Aykut Erdoğdu ile AKP’li Ayhan Oğan arasında canlı yayında kavda çıktı.

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’nin son programında “ Türkiye’nin bekası” konusunda tartışmaya giren AKP’li Ayhan Oğan ile CHP’li Aykut Erdoğdu arasında tansiyon yükseldi. Erdoğdu’nun iddiası, AKP’nin ABD’deki İsrail lobisine 67 milyon Dolar verdiğini söylemesi üzerine, AKP’li Oğan iddiaların ispat edilmesi gerektiğini söyledi.

 BİR ANDA MASAYA VURDULAR VE BARDAKLAR KIRILDI

CHP’li Aykut Erdoğdu ise iddiayı ispat edemezsem kendimi Sultanahmet Meydanı’nda yakacağım dedi. Bu açıklamanın ardından Ayhan Oğan, Aykut Erdoğdu’ya “ Terbiyesizsiniz! Edepsizsiniz!” deyip bir anda elini masaya vurdu. Ayhan Oğan’ın tepkisi sonrasında CHP’li Erdoğdu da sertçe masaya vurarak camını kırdı. Yaşanan bu olay sonrasında hemen reklama girildi. İki siyasetçiyi sakinleştirmek için yoğun çaba sarf eden sunucu Ahmet Hakan, reklam sonrası sakin olunması yönünde açıklama yaptı. 10 dakikalık reklamdan sonra program gergin bir şekilde devam etti.

Erdoğdu geçen sene AKP’nin İsrail karşıtı politikasını ile ikiyüzlü davrandığını söyledi. İddiasını tekrarlayan CHP’li Erdoğdu elindeki belgeleri paylaştı.

İŞTE O BELGELER

f

ff

fff

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Çavuşoğlu: Yunanistan Geri Kabul Anlaşmasını Unutsun!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan ile ilgili gerekli yaptırımları uygulayacağız. Bu yaptırımlara iki ülke arasındaki geri kabul anlaşması da dahil." dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir