23 Temmuz 2017 , Pazar

Çavuşoğlu: Yunanistan Geri Kabul Anlaşmasını Unutsun!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yunanistan ile ilgili gerekli yaptırımları uygulayacağız. Bu yaptırımlara iki ülke arasındaki geri kabul anlaşması da dahil.” dedi.


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Yunanistan ile ilgili gerekli yaptırımları uygulayacağız. Bu yaptırımlara iki ülke arasındaki geri kabul anlaşması da dahil.” dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan’ın FETÖ mensubu 8 askeri iade etmeme kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, Yunanistan’ın aldığı karara tepkisiz kalınamayacağını söyleyerek gerekli yaptırımların uygulanacağını söyledi. Çavuşoğlu, yaptırımlara Türkiye-Yunanistan arasındaki geri kabul anlaşmasının da dahil olduğunun altını çizdi.

TÜRKİYE İKİNCİ KEZ İADE TALEBİNİ İLETTİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, 15 Temmuz darbe girişiminde kilit rol oynayan FETÖ mensubu 8 asker için tutuklama kararı çıkardı. Basın yayın organları, Türkiye’nin FETÖ mensubu 8 askerin iade edilmesi için ikinci kez talepte bulunduğu duyurdu.

>>>İşte Referandum Anketi!<<< Haberi için Tıklayınız

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

İşte Referandum Anketi!

Büyük tartışmalara hatta kavgalara sahne olan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Değişikliği Kanun Teklifi görüşmeleri sona erdi. Teklif, 339 evet oyu alarak kabul edildi ve yasalaştı. Anayasa değişikliğinin meclis ayağı tamamlanmış oldu. Anayasa değişikliği için, Cumhurbaşkanı Onayından sonra referandum süreci başlayacak. Peki, referandum anketleri ne yönde?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir