24 Temmuz 2017 , Pazartesi

CHPli Heyet Yarın Diyarbakır’a Gidecek

CHP’den bir heyet 28-29 Kasım tarihlerinde Diyarbakır’a gidecek ve önemli görüşmelerde bulunacak.


CHP’den bir heyet 28-29 Kasım tarihlerinde Diyarbakır’a gidecek ve önemli görüşmelerde bulunacak.

CHP Basın Biriminden önemli bir açıklama geldi. Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki heyet yarın ve ertesi gün yani 28-29 Kasım tarihlerinde Diyarbakır’a gidecek. Diyarbakır’da önemli temaslarda bulunacak olan heyette; Necati Yılmaz, Murat Emir, Selina Doğan, Oğuz Kaan Salıcı, Tahsin Tarhan yer alacak. Ayrıca CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Köse’nin de heyete katılacağı bildirildi.

CHP HEYETİ DİYARBAKIR’DA PARTİ ÇALIŞTAYINA KATILACAK

CHP heyeti öncelikle Diyarbakır’da, Parti Çalıştayına katılacak. Daha sonra çeşitli STK’larla görüşmelerde bulunacak olan heyet, Sur’da ve Diyarbakır genelinde incelemelerde bulunacak. Heyet; bu bölgelerdeki mağdur ailelerle görüştükten sonra, Diyarbakır eski Baro Başkanı Tahir Elçi’yi anma etkinliğine de katılacak. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki CHP heyetinin bölgedeki görüşme ve incelemeleri 2 gün boyunca devam edecek.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Çavuşoğlu: Yunanistan Geri Kabul Anlaşmasını Unutsun!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan ile ilgili gerekli yaptırımları uygulayacağız. Bu yaptırımlara iki ülke arasındaki geri kabul anlaşması da dahil." dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir