27 Temmuz 2017 , Perşembe

Kılıçdaroğlu Kendi Milletvekiline Tepki Gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referanduma kısa süre kala, Ankara’da toptancı esnafları ile buluştu.


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referanduma kısa süre kala, Ankara’da toptancı esnafları ile buluştu.

Ankara’da toptancı esnaflarıyla buluşan CHP lideri, burada gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. CHP Başkanı, partisinin Konya milletvekili olan Hüsnü Bozkurt’a tepki gösterdi. Kemal Kılıçdaroğlu “ Önce dilimize hakim olacağız. Diline hakim olamayan memleketi iyi yönetemez. Milli iradenin üzerinde bir güç yoktur ve olamaz. Öyle asmakla kesmekle, denize dökmekle bu iş olmaz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı bu açıklama ile partisinin Milletvekiline tepki gösterdi. Hüsnü Bozkurt ise bu sabah saatlerinde bir TV kanalının canlı yayına katıldı. Canlı yayında sinirli olduğu gözlenen Hüsnü Bozkurt, gelen sorulara cevap vermezken dediklerinin arkadaşında olduğunu söyledi. Canlı yayında açıklamalarına devam eden Hüsnü Bozkurt, dediklerim arkadaşındayım ancak söylediklerimi çok yanlış anladılar ifadesini kullandı.

İŞTE HÜSKÜ BOZKURT’UN GÜNDEM OLAN VİDEOSU

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

İşte Referandum Anketi!

Büyük tartışmalara hatta kavgalara sahne olan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Değişikliği Kanun Teklifi görüşmeleri sona erdi. Teklif, 339 evet oyu alarak kabul edildi ve yasalaştı. Anayasa değişikliğinin meclis ayağı tamamlanmış oldu. Anayasa değişikliği için, Cumhurbaşkanı Onayından sonra referandum süreci başlayacak. Peki, referandum anketleri ne yönde?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir