24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Ankara Metrosunda İntihar

Ankara’da yaşanan talihsiz olayda, Kızılay’dan Batıkent yönüne hareket eden metronun önüne atlayan bir kişi hayatını kaybetti.


Ankara’da yaşanan talihsiz olayda, Kızılay’dan Batıkent yönüne hareket eden metronun önüne atlayan bir kişi hayatını kaybetti.

Olay 22.oo civarında Demetevler metro istasyonunda yaşandı. Henüz kimliği açıklanmayan bir vatandaş, Demetevler metro istasyonuna geldi. Kızılay’dan Batıkent istasyonuna gidecek olan trenin peronunda beklemeye başladı. Trenin istasyona yaklaşması üzerine çevredeki vatandaşların gözü önünde kendisini trenin önüne attı. Görgü tanıklarının ifadesine göre, trenin makinisti treni durdurmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. İntihar eden şahıs herkesin gözü önünde feci şekilde can verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri bölgeyi kontrol altına aldı. Trendeki yolcular ve çevredeki vatandaşlar bölgeden uzaklaştırıldı. Ulaşıma, başka bir tren gönderilene kadar bir süreliğine ara verildi. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının olay yerindeki incelemeleri tamamlanınca intihar eden şahsın cenazesi adli tıp morguna kaldırılacak.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

HDP ‘li Altan Tan Diyarbakır ‘da Gözaltına Alındı

HDP Milletvekili Altan Tan hakkında açılan davada ifade vermeye gitmediği için , mahkemece çıkartılan zorla getirme kararına istinaden gözaltına alındı. HDP Milletvekili Altan Tan Diyarbakırda bulunan evinde gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir