21 Ağustos 2017 , Pazartesi

KAMYONLARLA 29 EKİM KUTLAMASI

29 Ekim kutlamaları yurdun farklı yerlerinde çeşitli şekilde kutlanmaya devam ediyor. 3. Havalimaninda çalışan inşaat işçileri de kamyonlarıyla 29 Ekim kutlamalarına katıldı.


29 Ekim kutlamaları yurdun farklı yerlerinde çeşitli şekilde kutlanmaya devam ediyor. 3. Havalimanında çalışan inşaat işçileri de kamyonlarıyla 29 Ekim kutlamalarına katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ülke genelinde devam ediyor. Cumhuriyet’in 93.yılını kutladığımız bu sene, 3.havalimanı inşaatı çalışanları, kutlamalara kamyonlarıyla eşlik etti.kamyon-1

İstanbulluların sürekli şikayetçi olduğu hafriyat kamyonları bu kez farklı bir şekilde gündeme geldi. İnşaat çalışanları 108 kamyonla 93 sayısını yazdı. Muhteşem koreografi gökyüzünden görüntülendi.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir