21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Arda’dan Şok Bırakma Kararı!

Arda Turan haftaya oynanacak Milli Maç Aday kadrosuna yine alınmadı. Barcelona’da gösterdiği son zaman performansıyla, bu sefer ne olursa olsun alınması gözüyle bakılan Arda, yine kadroya çağrılmadı. Bunun üzerine Arda Turan herkesi şok edecek bir karar vermeye hazırlanıyor…


Arda Turan haftaya oynanacak Milli Maç Aday kadrosuna yine alınmadı. Barcelona’da gösterdiği son zaman performansıyla, bu sefer ne olursa olsun alınması gözüyle bakılan Arda, yine kadroya çağrılmadı. Bunun üzerine  Arda Turan herkesi şok edecek bir karar vermeye hazırlanıyor…

 

Milli Takım Aday kadrosuna çağrılmayan Arda Turan, Milli Takımı bırakmayı düşündüğü öğrenildi. Spor camiası da bu konuda endişeli. İlerleyen yıllardaki başarılarımız için Ardanın büyük bir önemi var. Ancak Fatih Terim, son aday kadroda da Ardaya yer vermezken, diğer bazı önemli isimleri de kadroya almadı. “ Selçuk Şahin ve Caner “ onlardan biriydi. Ama Arda Turanın Barca’da gösterdiği performans ve son zamanlarda attığı gollerle dikkat çekerken, neden? Çağrılmadığı herkes tarafından merak ediliyor. Çünkü bu konuda net bir neden yok. Arda Turan kendisinin de ne yaptığınız, yada neden bu tarz kararlar alındığına dair bilgisinin olmadığını hep vurguluyor.

“ Arda Turan Özür Dileme! “

Milli Futbolcu Arda, Fatih Terimin son konuşmasında “ Arda Özür dilemeli “ sözlerine, “ Ben bir şey yapmadım ki Özür dileyeceğim! “ şeklinde açıklama yaptı. Ayrıca Arda Turanın, son kadroya da alınmadığı için, artık Milli Takımı bırakacağı kararını aldığına dair çok net haberler gelmeye başladı. Arda Turanın bu kararını kısa sürede açıklaması da gelen haberlerde yer alıyor.

 

Hakkında admin

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir