27 Temmuz 2017 , Perşembe

Aziz Yıldırım Başkanlığı Bırakmıyor

Fenerbahçe’ye yakınlığı ve güvenilir kaynaklarıyla bilinen Gazeteci Faik Çetiner Fenerbahçe camiasını derinden sarsacak açıklamalarda bulundu. Faik Çetiner, ‘Yargıtay kararını açıklasa bile, Aziz Yıldırım’ın görevi bırakmayacak’ iddiasında bulundu.


Fenerbahçe’ye yakınlığı ve güvenilir kaynaklarıyla bilinen Gazeteci Faik Çetiner Fenerbahçe camiasını derinden sarsacak açıklamalarda bulundu. Faik Çetiner, ‘Yargıtay kararını açıklasa bile, Aziz Yıldırım görevi bırakmayacak’ iddiasında bulundu.

aziz3

Fenerbahçe’ye yakınlığı ve güvenilir kaynaklarıyla bilinen Gazeteci Faik Çetiner Fenerbahçe camiasını derinden sarsacak açıklamalarda bulundu. Faik Çetiner, ‘Yargıtay kararını açıklasa bile, Aziz Yıldırım’ın görevi bırakmayacak’ iddiasında bulundu. Camiada önde gelenleriyle iletişim halinde olduğunu belirten Çetiner, Yargıtay’ın vereceği kararın olumlu veya olumsuz olmasına bakmaksızın, Aziz Yıldırım başkanlık yarışına gireceğini belirtti. Çetiner, daha önce Yargıtay’ın olumlu karar vermesi halinde başkanlığı bırakacağını ve Ali Koç başkan adaylığını desteklediğini açıkca beyan eden Aziz Yıldırım’ın, yakın çevresiyle bu kararından caydığını paylaştığını, yakın bir zamanda bunu kamoyuna da açıklayacağını belirtti.

ali

ALİ KOÇ ADAYLIKTAN ÇEKİLMEZ

Bu gelişmelerin Ali Koç’un başkan adaylığını etkilemeyeceğini belirten Çetiner, ‘Ali Koç başkan adaylığını istesede geri çekemez, çevresi buna müsaade etmez, zaten Ali Koç’un da bu saatten sonra adaylığını çekmek gibi bir düşüncesi olacağını sanmıyorum’ dedi.

ali1

BAŞKANLIK YARIŞI ÇEKİŞMELİ GEÇECEK

Çetiner sözlerini, ‘Fenerbahçe’de yıllardır başkanlık seçimleri Aziz Yıldırım’ın ezici üstünlüğüyle geçti, ancak bu kez Ali Koç gibi güçlü bir adayla yarışması halinde, eskisi kadar kolay başkan olamayacağı açık’ şeklinde noktaladı.

aziz2

AZİZ YILDIRIM, KONGREDE ALİ KOÇ’U HEDEF ALMIŞTI

Aziz Yıldırım, divan kurulunda yaptığı konuşmada, ‘Aday olmasın diye haber göndermekle olmaz. Adaylık için şart koşulmaz, kendine güveniyorsan aday olacaksın, Fenerbahçe başkanını seçim belirler!’ sözleriyle Ali Koç’a mesaj göndermişti.

 

Hakkında admin

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir