21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Beşiktaş’ın Kasası Para Dolmaya Devam Ediyor!


Beşiktaş Şampiyonlar Ligine direkt olarak katılmasındaki başarı için, UEFA tarafından kasası bir hayli dolmaya devam ediyor. UEFA tarafından Beşiktaş’a sezon başında birtakım ücretler ödenmişti. Şimdi ise Şampiyonlar Ligi katılım payı olarak tam 12.7 Milyon Euro Beşiktaş’ın kasasına yatırılacak…

 

Şampiyonlar Ligine direkt olarak katılan Beşiktaş için, UEFA tarafından ödemeler yapılmaya başlandı. Sezon öncesinde de masraflar dahilinde bazı ödemeler yapılmıştı. Şimdi ise 12.7 Milyon Euro Beşiktaş’ın kasasına geçiş yapacak. Hafta başı ödemenin yapılması bekleniyor. Gelecek olan bu parayla beraber, Fikret Ormanın borçları hafifletmesi bekleniyor. Aynı zamanda bazı Futbolcuların da kalan paraları da rahatça ödenecek. Beşiktaş Sponsorluk ve Yayın Kuruluşlarından da anlaşmalar gereği yüksek paralar alması bekleniyor. Beşiktaş tüm bu gelirlerle beraber, şimdiye kadar 25 Milyon Euro almasına kesin gözle bakılıyor. Gruplara kalması ve sonrasında gruplardan da çıkarak ilerlemesi dahilinde, Beşiktaş’ın kasasına daha fazla giriş olması büyük gözle bekleniyor.

 “ Yayıncı Kuruluşlardan da Gelirler Gelecek! “

Beşiktaş bu anlaşmalarla beraber, yayıncı kuruluşlarla da yaptığı anlaşmalar kapsamında, 1 Milyon Euro’da buradan ek gelir elde edecek.Bununla beraber Beşiktaş’ın kasası bir hayli rahatlayacak. Ayrıca diğer Sponsor anlaşmalarıyla beraber, Şampiyonlar Liginde boy gösterdiği için, daha fazla para alması beklenmekte. Bu paralarla beraber, Beşiktaş bir hayli rahatlayacak.

Hakkında admin

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir