24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Derbi Öncesi LeBron James’e Galatasaray Forması

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi NBA takımlarından Cleveland Cavaliers’ın “King James” lakaplı yıldızı Lebron James’e derbi öncesi Galatasaray formasını giydirdiler.


Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi NBA takımlarından Cleveland Cavaliers’ın “King James” lakaplı yıldızı Lebron James’e derbi öncesi Galatasaray formasını giydirdiler.

ABD’li bir reklam şirketi beyin fırtınası yaratmak için Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi takımlarının giydikleri formaları, Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin formalarıyla özdeşleştirerek yaratıcı bir çalışmaya imza attı.

KİNG JAMES (KRAL JAMES) GALATASARAY’LI OLDU

Elbetteki çalışmada en çok merak edilen Lebron James’e hangi formanın yakıştırılacağıydı. Çalışmada Cleveland Cavaliers forması, Galatasaray formasıyla özdeşleştirilerek oyunculara Galatasaray forması giydirildi. Bu vesileyle Lebron James de Galatasaray formasını sırtına geçirmiş oldu.

le

DERBİ HAFTASINA DENK GELDİ

Bu çalışmayı daha enteresan kılan bir diğer durum ise zamanlaması. Çalışmanın tamda Fenerbahçe – Galatasaray derbisi öncesine denk gelmesi Galatasaraylı taraftarlar açısından güzel bir tesadüf olarak değerlendirildi.

DİĞER NBA TAKIMLARIN ÖZDEŞLEŞTİRİLDİĞİ AVRUPA KULÜPLERİ

Golden State Warriors; Real Madrid’e, New Orleans Pelicans; Barcelona’ya, Brooklyn Nets; Juventus’a, Toronto Raptors; Manchester United’a, Memphis Grizzlies; Manchester City’e, Miami Heat; Arsenal’e, Dallas Mavericks; Chelsea’ye benzetilerek basketbolcuların üzerine bu takımların formaları giydirildi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir