22 Temmuz 2017 , Cumartesi

DERBİDE KAZANAN FENERBAHÇE

THY Euroleague’de Fenerbahçe ezeli rakibi Galatasaray Odeabank’ı Abdi İpekçi Arena’da 103-87 yendi.


THY Euroleague’de Fenerbahçe ezeli rakibi Galatasaray Odeabank’ı Abdi İpekçi Arena’da 103-87 yendi.

THY Euroleague’de ezeli rakibi Galatasaray Odeabank’ı 103-87 yenen Fenerbahçe, grupta oynadığı bütün maçları kazanarak 4’te 4 yaptı. Oynadığı tüm maçları kazanan Fenerbahçe, THY Euroleague’de namağlup grup liderliğini devam ettirdi. Lider Fenerbahçe adına maçın yıldızı 24 sayı atarak harika bir gece geçiren Sloukas oldu. Sloukas maçın son periyotunda arka arkaya attığı basketlerle hem maçın hem de Fenerbahçe’nin yıldızı oldu. Fenerbahçe’de Sloukas’a dışında Ali Muhammed attığı 22 sayı ile galibiyette önemli rol oynadı.

GALATASARAY ODEABANK KAYIPLARDA

gs4THY Euroleague’de şimdiye yaptığı tüm maçları kaybeden Galatasaray Odeabank’da ise Daye attığı 16 sayı takımının galibiyetine yetmedi. Abdi İpekçi Arena’da seyircisinin desteğini arkasına alan Galatasaray Odeabank, son periyotta yaptığı hatalarla yenilgiden kaçamadı. Bu skorla grupta galibiyeti bulunmayan temsilcimiz son sıradaki yerini korudu.

gss2

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir