21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Elazığspor’un 12 Puanı Neden Silindi?

Türkiye futbol takımlarından Elazığspor’un, yaşadığı mali sıkıntılar nedeniyle 12 puanı silindi. Elazığspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı store açılışında 12 puan silinmesine tepki yağdı.


Türkiye futbol takımlarından Elazığspor’un, yaşadığı mali sıkıntılar nedeniyle 12 puanı silindi. Elazığspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı store açılışında 12 puan silinmesine tepki yağdı.

Bir alışveriş merkezinde bulunan, Elazığspor store mağaza açılışına birçok katılım oldu. Başta Elazığ valisi Murat Zoroğlu, AK parti milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kulüp Başkanı Sedat Karataş katıldı. Eğlazığ şehrinin önde gelen isimleri, 12 puan silinmesi ile ilgili açıklamada bulundular.

KARATAŞ: ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

ela2Türkiye liglerinin en ağır puan silme cezası alan Elazığspor’un Kulüp Başkanı Sedat Karataş, ”içinde bulundukları mali sıkıntılar nedeniyle aldıları 12 puan silme cezası ile ilgili açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağız. Kulübü bu hale getirenleri Allah’a havale adiyorum.” Acıkmasını yaptı.

YANILMAZ: BİZİ LİGDEN DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR

ela3Açıklamalarda bulunun bir diğer isim Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, birileri Elazığspor’u ligden düşürmeye çalışıyor ve bunu engellemek için,”  Elazığspor’u sevenler ve daha ileri gelmesini isteyenler, Elazığspor’a içeriden ve dışarıdan vurulan bütün darbelere karsı, daha iyiye götürmek için mücadele edeceğiz” diye kaydetti.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir