26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Fatih Terim’den, Sergen Yalçın’a Gönderme

Türkiye Futbol Direktörü Fatih terim, Kosova maçı sonrasında birçok konuya açıklı getirdi ve Sergen Yalçın’a da göndermede bulundu. Terim’in açıklamaları gündem oluşturdu.


Türkiye Futbol Direktörü Fatih terim, Kosova maçı sonrasında birçok konuya açıklık getirdi ve Sergen Yalçın’a da göndermede bulundu. Terim’in açıklamaları gündem oluşturdu.

Fatih Terim 2-0’lık skorla biten Kosova maçından sonra basın toplantısında birçok konuya açıklık getirdi. Özellikle Sergen Yalçın ile yaptığı açıklama bomba etkisi yarattı. TV8 ekranlarında yayınlanan maçta yorumcu olarak katılan Sergen Yalçın, karşılaşma sırasında canlı yayında söylediği “ Emre Mor, 5-6 dakika oyuna girebilir” ifadesini kullandı. Bilindiği üzere Emre Mor kırmızı kart cezalısı olduğu için kadroda yer almamıştı. Yalçın’ın bu açıklamalarına Terim’den basın toplantısında cevap geldi.

Emre Mor’un Cezasını Bilmeyip Eleştirenler Var

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, karşılaşma sonrası basın toplantısında “ Emre Mor’un cezasını bilmeyip ve bunun üzerine beni eleştirenler var” açıklamasında bulundu. Tecrübeli teknik adamın, Sergen Yalçın’ın yaptığı bu açıklamaya baya sinirlendiği göründü.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir