26 Temmuz 2017 , Çarşamba

GALATASARAY’LA YOLLARI AYRILIYOR

Süper Lig’in son haftasından oynanan Adanaspor maçında oyundan alındığı için teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin’le yönetim arasındaki kriz büyüyor. Yasin Öztekin’in Galatasaray’la yolları ayrılıyor


Süper Lig’in son haftasından oynanan Adanaspor maçında oyundan alındığı için teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin’le yönetim arasındaki kriz büyüyor. Yasin Öztekin’in Galatasaray’la yollarını ayrılıyor.

Adanaspor maçında oyundan çıkan ve teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin ile yönetim arasındaki kriz büyüyor. Teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin Galatasaray’dan ayrılmanın eşiğinde. Teknik heyetten, eski Galatasaray futbolcusu olan Ayhan Akman’la tartışması krizin fitilini ateşledi.

HOCAYA HAKARET EDEMEZSİN

gs2

Oyundan çıkmasına tepki gösteren Yasin Öztekin’in, antrenör Ayman Akman’la yaşadığı tartışmanın perde arkası aralandı. Oyundan alındığı için sinirlenen ve teknik direktör Jan Olde Riekerink’ hakaret ettiği, buna sinirlenen Ayhan Akman’la tartıştı.  Ayhan Akman “ Hocaya hakaret edemezsin” diye sert bir dille Yasin’i uyardığı ve ikilinin bu yüzden tartıştığı öğrenildi.

gs3

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir