22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Gomez Defteri Tamamen Kapandı!

Beşiktaş Sözcüsü Metin Albayrak, önemli açıklamalar da bulundu. Metin Albayrak, “ Futbolculardan memnun olduğunu “ dile getirdi. Aynı zamanda, Mario Gomez’in geri gelme gibi bir durumu olmadığına da işaret etti…


Beşiktaş Sözcüsü Metin Albayrak, önemli açıklamalar  da bulundu. Metin Albayrak, “ Futbolculardan memnun olduğunu “ dile getirdi. Aynı zamanda, Mario Gomez’in geri gelme gibi bir durumu olmadığına da işaret etti…

 

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Derbi maçtan önce açıklamalar da bulundu. Uzun süredir gündemden düşmeyen Mario Gomez konusunda açıklık getirdi. Wolsburg takımına imza atan ve Beşiktaş’tan ayrılan Gomez transferinden sonra, Fiorentina takımının Beşiktaş’a bu transferden pay vermediği de ortaya çıkmıştı. Albayrak, “ Gomez geri gelemez “ şeklinde açıklama yaptı. Yeni futbolculardan tam olarak memnun olduğunu da dile getirdi.

Gomez Artık Geri Gelemez!

Albayrak, “ Bizim için Gomez defteri kapandı. Yeni futbolcularımızdan çok memnunum. Takımları için iyi oynamaya çalışıyor. Ama Gomezin geri gelme gibi bir durumu asla yok. “ Albayrak tarafından yapılan açıklamalardan sonra, Gomezle ilgili net bilgilerde öğrenilmiş oldu.

Yeni Oyuncular Çok İyi

Albayrak yeni futbolculara da değindi. “ Yeni oyuncularımı takımları için çok iyi mücadele ediyor. Ebubakar ve Talisca şuana Kiralık olarak bizdeler. Talica isterse sezon sonunda kalabilir. Ebubakar 1 yıllık kiralık. Takım ve performansına bağlı olarak sezon sonu elbette bir görüşme yapılır. “  Albayrak tarafından yapılan açıklamalardan sonra, Gomez’in takıma geri dönmesi ihtimali yok olurken, bazı taraftarların da kafasında oluşan geri dönme düşünceleri bu açıdan yok olmuş durumda.

Hakkında admin

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir