22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Lens Açıkladı: Galatasaray Derbisinde…

Jeremain Lens sosyal medya hesabından sakatlığıyla ilgili açıklamada bulundu. Lens, Galatasaray derbisine yetişebilecek mi?


l

FENERBAHÇE’YE DERBİ ÖNCESİ BÜYÜK ŞOK!

Uzun bir aradan sonra Hollanda milli kadrosuna çağırılan Jeremain Lens, Belçika ile yapılan hazırlık maçında sakatlanmıştı. Adelesinde yırtık tespit edilen Jeremain Lens tedavisi için acilen İstanbul’a dönmüştü. Ancak Fenerbahçe’ye kötü haber geldi. Lens birkaç hafta sahalardan uzak kalacak ve Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek. Lens Beşiktaş karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışılacak. Lens son haftalardaki istatistikleri ve form grafiğiyle Fenerbahçe taraftarının sevgilisi konumuna gelmişti.

LENS KENDİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI

Lens Instagram hesabında Manchester United karşısında attığı frikik golünden sonraki sevincini gösteren bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına sakatlığıyla ilgili açıklamada bulundu. Lens, “1-2 hafta sahalardan uzak kalacağım. Sakatlıktan erken dönebilmek için elimden geleni yapacağım. Güzel dilekleriniz ve destek mesajlarınız için teşekkürler.” açıklamasında bulundu.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir