27 Temmuz 2017 , Perşembe

Lyon Başkanı Jean Michel Aulas Komikleşti

Lyon başkanı Jean Michel Aulas Beşiktaş maçı sonrası çıkan olaylar sonrasında rövanş maçının seyircisiz oynanmasını istedi.


Lyon başkanı Jean Michel Aulas Beşiktaş maçı sonrası çıkan olaylar sonrasında rövanş maçının seyircisiz oynanmasını istedi.

LYON BAŞKANI JEAN MİCHEL AULAS GÜLDÜRDÜ

Beşiktaş Lion maçının ardından Beşiktaşlı taraftarların çıkardığı olaylar sebebiyle bir grup Fransız taraftar yaralandı. Olayların çıkmasına Fransız taraftarların Türk taraftarları tahrik etmesinin sebep olduğu gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Lyon başkanı Jean Michel Aulas maç sonu çıkan olaylar konusunda komik bir talepte bulundu. Lyon başkanı Jean Michel Aulas maçın ardından çıkan olaylardan sonra Beşiktaş kulübünü ve Türk taraftarları suçlayarak, İstanbul’da oynanacak rövanş maçının seyircisiz oynanmasını istedi.

Lyon başkanı Jean Michel Aulas yaptığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü’nün kendilerine verdikleri biletleri stada girmemesi gereken taraftarlara verdiğinin görüldüğünü söyledi. Birçok taraftarın olaylar sebebiyle yaralanarak tedavi altına alındığını, UEFA’nın duruma mutlaka müdahale etmesi gerektiğini ve rövanş maçının seyircisiz oynanmasının daha uygun olacağını düşündüğünü ifade etti.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Mario Gomez Beşiktaş Yolunda

Beşiktaş kulübünden taraftarını heyecanlandıracak hamle geldi. Sene başından Porto’dan kiralanan Aboubakar ve devre arasında kiralık olarak gelen Demba Ba’nın durumunun net olmamasından dolayı yönetim forvet arayışını hızlandırdı. Siyah beyazlılarda yönetim eski golcüsü Mario Gomez ile temasa geçti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir