24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Mafya Ünlü Futbolcunun Villasını Yaktı!

Real Madrid’in yıldızı Bale, şok bir olayla karşı karşıya kaldı. Nişanlısının kuzeni yüzünden, milyon dolarlık Villası yakıldı. Mafyayla ilişkisi olduğu öne sürülen Nişanlısının Manken Kuzeni, 1.1 Milyon TL alarak kaçtığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Mafya liderlerinin, Bale’nin villasını yaktığı ortaya çıktı…


Real Madrid’in yıldızı Bale, şok  bir olayla karşı karşıya kaldı. Nişanlısının kuzeni yüzünden, milyon dolarlık Villası yakıldı. Mafyayla ilişkisi olduğu öne sürülen Nişanlısının Manken Kuzeni, 1.1 Milyon TL alarak kaçtığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Mafya liderlerinin, Bale’nin villasını yaktığı ortaya çıktı…

 

Real Madrid’in yıldızı Bale adına şok bir olay yaşandı. Bale’nin Villası Mafyalar tarafından yakıldı. Ama Bale bu işte suçsuz durumda. Nişanlısının Manken kuzeninin Mafya liderleriyle ilişkisi olduğu ve onlardan tam 1.1 Milyon Doları alarak, sonrasında kayıplara karıştığı ortaya çıktı. Bunun üzerine Mafya liderleri çok sinirlendi. Bale bu iş içinde olabilir diye düşünmüş olmalılar ki, yıldız ismin milyar dolarlık villasını acımadan ateşe verdiler. Bale ise bu durum karşısında şok yaşadı. Hafta sonu oynanan Las Palmas mücadelesinde, Bale etrafında Polislerin çok yakın korumalık yaptıkları da gözlenmişti.

Polisler Bale’yi Adım Adım Takip Etti!  

Mafyanın Bale’yi kaçırabilir yada zarar verebilir şüphesiyle, 4 Polis Bale etrafında sürekli dolaştı. Kaldığı Hotel çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Bale maça kadar Polisler tarafından korundu. Şuanda aynı şekilde Kulüp tarafından genmiş önlemlerle Yıldız futbolcunun koruma altında olduğu haberleri İspanya’dan gelmeye devam ediyor. Nişanlısının Kuzeni olan ve aynı zamanda Mankenlik yapan kadının, Mafyaları dolandırarak, sonrasında ortadan tamamen kaybolduğu haberi geldi. Bunun üzerine Mafya liderleri Bale için tehlike olmaya başladı.

Hakkında admin

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir