26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım’ı Bombaladı!

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Tv canlı yayınında Aziz Yıldırım’a esti gürledi! Rasim Ozan Kütahyalı’nın Aziz Yıldırım hakkındaki iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, Sosyal Medyada’da en çok konuşulan konuların başında yer aldı.


Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Tv canlı yayınında Aziz Yıldırım’a esti gürledi! Rasim Ozan Kütahyalı’nın, Aziz Yıldırım hakkındaki iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, Sosyal Medyada’da en çok konuşulan konuların başında yer aldı.

 

Geçtiğimiz günlerde Fenarbahçe Divan Kurulunda konuşan başkan Aziz Yıldırım, Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef alan açıklamalarda bulunmuştu. Sivri Diliyle bilinen  Rasim Ozan Kütahyalı’nın cevabı gecikmedi. Beyaz TV Canlı Yayın’ında Aziz Yıldırım’a cevap veren Kütahyalı gündemi sarsacak iddialarda bulundu.

rokk2

RASİM OZAN KÜTAHYALI’DAN, AZİZ YILDIRIM’A ‘HAPİS’ İMASI

Programa hazırlıklı gelen Kütahyalı, Aziz Yıldırım’a dosyalar dolusu belge ile cevap verdi. Dosyaları MİT’den edindiğini iddia eden Kütahyalı, çok ciddi iddialarda bulundu. Rasim Ozan Kütahyalı’nın, ‘Aziz Yıldırım’ın “Maymu’nu” gelecek yıl hapse girdiğinde herkes görecek ve tanıyacak garanti veriyorum, ben o “Maymun’un” kim olduğunu biliyorum fakat şuan açıklamayacağım, ama zaten sen o “Maymun’un” kim olduğunu çok iyi bilirsin Aziz Yıldırım!’ şeklinde seslenerek kişiler, olaylar ve tarihlerle ilgili çok net bilgiler vermesi kafalarda soru işaretleri bıraktı.

RASİM OZAN KÜTAHYALI: ‘AZİZ YILDIRIM, 15 TEMMUZ’DA NE YAPTIĞINI BİLİYORUM!’

Sivri Dilli yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı’nın bir başka bomba iddiası ise, 15 Temmuz ile ilgiliydi. Kütahyalı, Aziz Yıldırım’a ‘Aziz Yıldırım ! Adamların 15 Temmuz gecesi neredeydi? Sana mesajda neler yazdılar? O gece ki sevinç gösterilerinizden de, senin mafya grubundan da, yetkili merciiler haberdar! Hükümeti çok hafife aldın, kandırabileceğini sandın, ama yanıldın!’ diye yüklendi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir