27 Temmuz 2017 , Perşembe

Şenol Güneş’e Büyük Saygısızlık

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş Lyon maçı sonrası basın toplantısı yaptı. Moderatör Şenol Güneş’in toplantıyı bitirmesini söyledi. Güneş bu söyleme tepki gösterdi.


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş Lyon maçı sonrası basın toplantısı yaptı. Moderatör Şenol Güneş’in toplantıyı bitirmesini söyledi. Güneş bu söyleme tepki gösterdi.

ŞENOL GÜNEŞ’İ ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

Beşiktaş – Lyon maçının ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş basın toplantısı yapmak üzere toplantı için ayrılan salona geldi. Şenol Güneş basın mensuplarının sorularını cevaplarken saygısız bir üslupla muhattap oldu.

Tansiyonu oldukça yüksek geçen Beşiktaş – Lyon mücadelesi sonrasında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şenol Güneş rakibe yönelik strateji belirlediklerini , maçın çok büyük bölümünde uygulamış oldukları taktiğin kendi istedikleri gibi devam ettiğini söyledi. Ancak iki hatanın maçı kaybetmelerine sebep olduğunu ifade etti.

ŞENOL GÜNEŞ : İKİ HATA MAÇI KAYBETTİRDİ

Şenol Güneş orta sahayı çok oyuncuyla işgal ettiklerini, bu yolla Lyon takımının orta saha hakimiyetini kırdıklarını söyledi. Lyon gibi hızlı oynayarak rakip takımın dengesini bozdukları sözlerine ekledi.

Yaklaşık 20 dakika süren basın toplantısının sonunda moderatör Şenol Güneş’in daha fazla soru almasını engellemek amacıyla sürenin dolduğunu Şenol güneşe söyledi. Şenol Güneş bu saygısız tutuma, ” bir soru daha şeklinde” cevap verdi. Daha sonra da tepkisini “basın toplantısının belli bir süresi mi var? 15 dakika da olabilir, daha fazla da” diyerek belirtti.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Mario Gomez Beşiktaş Yolunda

Beşiktaş kulübünden taraftarını heyecanlandıracak hamle geldi. Sene başından Porto’dan kiralanan Aboubakar ve devre arasında kiralık olarak gelen Demba Ba’nın durumunun net olmamasından dolayı yönetim forvet arayışını hızlandırdı. Siyah beyazlılarda yönetim eski golcüsü Mario Gomez ile temasa geçti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir